Tworzenie stron WWW

Profesjonalna strona internetowa Twojej firmy to w dzisiejszych czasach konieczność, a nie przywilej. Konieczność, jeżeli chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców, a tym samym – zwiększyć sprzedaż. Oprócz pozycjonowania, zajmuję się również tworzeniem stron WWW – serdecznie zapraszam do współpracy!

Oferta

Zajmuję się projektowaniem rozmaitych stron – od witryn firmowych, sklepy internetowe po blogi czy portale internetowe.

Strony firmowe

Posiadanie strony firmowej w biznesie to jak posiadanie mieszkania w życiu prywatnym – konieczność! Właśnie w ten sposób Twoi klienci znajdują informacje o Tobie, poznają Twoją firmę oraz nabierają do Ciebie zaufania. Nowoczesna, responsywna, a więc stworzona przeze mnie wizytówka to świetny start w późniejsze pozycjonowanie.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to doskonały sposób na wsparcie sklepu stacjonarnego lub utworzenie odrębnej działalności. Zorientowane na użyteczność, łatwość poruszania się oraz estetyczny design – takie są projekty sklepów internetowych mojego autorstwa. A te cechy punktują u Twoich odbiorców!

Blogi

Już od wielu lat blogi cieszą się niesłabnącą popularnością u osób w każdym wieku. Jest to narzędzie służące swobodnemu wyrażaniu poglądów, opinii czy porad. Jednak blog to także skuteczny instrument promocji firmy oraz komunikacji marketingowej. Chcesz stać się ekspertem w oczach swoich odbiorców? Postaw na firmowego bloga!

Portale internetowe

Od dziś pragnienie posiadania własnego portalu internetowego przestaje być tylko marzeniem! Możesz poczuć się jak dziennikarz dzięki mojej usłudze projektowania serwisów www (horyzontalnych lub tematycznych). Pamiętaj, że to również świetny sposób na własną działalność zarobkową, a nie tylko rozwijanie własnej pasji.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę internetową?

Przekonaj się, że nie ma wystarczającej wymówki, by zrezygnować z posiadania swojej strony www.

W sposób szczegółowy przedstawiasz klientom swoją ofertę oraz przybliżasz fakty z działalności firmy.

Bez względu na porę dnia klient może wyszukać potrzebne dla siebie informacje.

Strona www jest formą reklamy o globalnym zasięgu, za pomocą której docierasz do wielu klientów.

Po pierwsze ogniwo w kontakcie z odbiorcą, które może zaowocować realnym zyskiem.

Idealna strona internetowa, czyli jaka?

Staram się, aby strony, które tworzę były idealne. Muszą spełniać szereg warunków. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

Użyteczność

Użyteczność strony internetowej przejawia się nieskomplikowaną nawigacją, która w szybki i prosty sposób będzie w stanie ukierunkować potencjalnego klienta na informacje dla niego najistotniejsze. Równie ważna jest technika przedstawiania tych treści – musi być napisana językiem prostym i zrozumiałym. Dbam o oba te aspekty.

Funkcjonalność

Pojęciem, które idzie w parze z użytecznością strony internetowej jest jej funkcjonalność. Jak mawiał Steve Krug, o funkcjonalności możemy mówić wtedy, gdy osoba nie posiadająca wysokich kwalifikacji jest w stanie obsłużyć daną rzecz w sposób zamierzony przez twórcę. Moje strony idealnie wpisują się w ten cytat.

Estetyczny wygląd

Na estetyczny wygląd strony wpływ ma kompozycja wizualna całości. Informacje na moich stronach www są uporządkowane według logicznych podziałów, co ułatwia Twoim odbiorcom ich właściwe odczytanie.

Atrakcyjność

Dobra strona internetowa to również taka, która charakteryzuje się atrakcyjnością zawartych treści oraz sposobu ich przekazu. Większość Internautów należy do wzrokowców, dlatego odpowiedni dobór kolorów czy elementów graficznych ułatwia zrozumienie informacji oraz ma wpływ na odczucia związane z ich odbiorem. Mam to na uwadze!

Intuicyjność

Strona internetowa musi być praktyczna, użyteczna, atrakcyjna dla oczu, ale również łatwa w obsłudze. Jeśli coś jest trudne w użytkowaniu, to zapewne rzadko z tego korzystasz – tak samo myślą Twoi klienci. Moje strony www są proste w obsłudze jak rzeczy codziennego użytku.

Responsywność

Ostatni czynnik warunkujący idealną stronę internetową to responsywność. Strona utworzona w oparciu o technologię RWD będzie doskonale wyświetlać się zarówno na laptopie, tablecie, smartfonie czy innym urządzeniu mobilnym. W każdym przypadku klient będzie mógł poruszać się równie intuicyjnie, jak w przypadku monitora komputera.

Dlaczego ja?

Nie kieruj się tylko swoimi przeczuciami – postaw na fakty. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć mi stworzenie strony www od początku do końca!

Tworzone przeze mnie strony internetowe charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. W efekcie każdy, kto zechce powierzyć mi zaprojektowanie swojej witryny firmowej, otrzyma w pełni wartościową, spełniającą wszystkie wymagania użytkowników stronę www. Dzięki temu moja oferta jest wyjątkowa i skrojona na miarę. Poza tym moim priorytetem jest finalne zadowolenie klienta, które przekłada się na satysfakcję z mojej pracy.

W swojej działalności wykorzystuję oprogramowanie w oparciu o system zarządzania treścią – (CMS – Content Management System) – Joomla! oraz WordPress. Ich największą zaletą jest szybka i łatwa obsługa stron www (nie musisz znać nawet informatyki), więc w każdej chwili możesz sam administrować swoją witryną. Ale to nie wszystko! Uzupełnieniem mojej oferty w tym zakresie jest administracja witryn oraz realizacja instrukcji obsługi do zarządzania stronami.

Warto przypomnieć, że swoje usługi związane z tworzeniem stron internetowych świadczę nie tylko w Bytomiu, Chorzowie oraz Gliwicach, ale również na terenie całego Śląska.

Zobacz, co juz zrobiłem

Zanim do mnie zadzwonisz, sprawdź dotychczasowe realizacje. Wszystkie z nich szczegółowo omówiłem, abyś miał pełny obraz mojej pracy.

Cennik

Zanim się ze mną skontaktujesz, zapoznaj się z ogólnym cennikiem moich usług. Pamiętaj, że ostatecznie ustalam opłaty indywidualnie.
Strony internetowe

Od 1000 zł / miesięcznie

Podana cena jest kwotą netto.

Darmowa wycena

Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Napisz do mnie, a stworzę spersonalizowaną stronę www dla Twojej firmy, która pomoże jej zaistnieć w Internecie. Zapraszam!

E-mail kontakt@michal-brzozowski.pl

Zadzwoń teraz! 605 425 932

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez BR PRO - Michał Brzozowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest BR PRO - Michał Brzozowski z siedzibą przy ul. Oświęcimskiej 11a/4; 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: osobowe@michal-brzozowski.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.