Pozycjonowanie ogólnopolskie

Jeśli w przypadku prowadzenia Twojego biznesu lokalizacja nie ma większego (lub żadnego) znaczenia, postaw na pozycjonowanie ogólnopolskie. Wówczas Twoje słowa kluczowe składają się z nazwy produktu lub usługi bez podawania nazwy miejscowości – po to, by dotrzeć do klientów, którzy znajdują się gdziekolwiek w kraju.

Dla kogo jest pozycjonowanie ogólnopolskie?

Sprawdź, czy pozycjonowanie bez względu na lokalizację pomoże Ci zmaksymalizować zyski ze sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Pozycjonowanie ogólnopolskie sprawdzi się w przypadku 3 rodzajów przedsiębiorców: dla właścicieli sklepów internetowych, którzy sprzedają swoje produkty na cały kraj, dla prowadzących sklepy stacjonarne, które w swoim asortymencie posiadają unikatowe, rzadko występujące produkty, po które będą przyjeżdżać klienci z całej Polski oraz dla dużych firm korporacyjnych posiadających wiele oddziałów.

Pozycjonowanie ogólnopolskie umożliwia promowanie firmy lub jej produktów czy usług na szeroką skalę. Z tego względu mogą z niego skorzystać małe firmy z wielkimi aspiracjami. Ważne, by pamiętać o przemyślanej strategii SEO, która będzie prawidłowo osadzona w czasie. W tym przypadku warto zacząć od pozycjonowania lokalnego, które następnie zamieni się w pozycjonowanie ogólnopolskie albo połączyć oba rodzaje i zbadać efekty.

Korzyści z pozycjonowania ogólnopolskiego

Co zyskasz, decydując się na pozycjonowanie ogólnopolskie? Mogę Ci to powiedzieć jeszcze zanim je rozpocznę!

Większy zasięg

Nie ograniczasz się do jednego miasta, regionu, województwa czy gminy. Twoja strona www dociera do najrozmaitszych zakamarków Polski. W ten sposób budujesz zasięg, który ma wpływ na wyniki finansowe Twojego biznesu.

Zróżnicowani klienci

Twoja grupa docelowa może znajdować się wszędzie – zwłaszcza, gdy jest bardzo zróżnicowana. Teraz możesz nawiązać kontakt zarówno z 20-letnią warszawianką, jak i nieco starszą mieszkanką podwiejskiej miejscowości. Żasen klient nie poczuje się pokrzywdzony z powodu swojego miejsca zamieszkania!

Dużo większe efekty niż w przypadku pozycjonowania lokalnego

Brak ograniczeń związanych z lokalizacją daje naprawdę ogromne efekty. Co prawda możesz mieć więcej fraz do pozycjonowania odznaczających się sporą konkurencyjnością, jednak cierpliwość w tym przypadku popłaca. Sam zobaczysz!

Jest odpowiednie dla większości biznesów

Jak już wspomniałem, pozycjonowanie ogólnopolskie można stosować zarówno w przypadku dużych, jak i małych firm chcących rozwinąć swoje skrzydła. Dobrze prowadzone pozycjonowanie przyniesie oczekiwane rezultaty każdemu.

Można je łączyć z pozycjonowaniem lokalnym

Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku firm z wieloma oddziałami. Łączenie tych dwóch rodzajów pozycjonowania jest bezpieczne, bo potęguje efekty końcowe, a nie oddziałuje negatywnie na wyniki każdego z osobna.

Maksymalizacja dochodów

Pozycjonowanie ogólnopolskie to także wymierne korzyści. Można to zauważyć już po kilku miesiącach intensywnych działań. Wzrost sprzedaży jest trwały tak samo, jak trwałe będą pozycje, dlatego przykładam się do swojej pracy na każdym jej etapie.

Cennik

Zanim się ze mną skontaktujesz, zapoznaj się z ogólnym cennikiem moich usług. Pamiętaj, że ostatecznie ustalam opłaty indywidualnie.
Pozycjonowanie ogólnopolskie

Od 500 zł / miesięcznie

Podana cena jest kwotą netto.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną. Napisz, zadzwoń lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Przygotuję dla Ciebie efektywną strategię SEO, dzięki której Twoja firma zaistnieje w wyszukiwarce Google. Zapraszam!

E-mail kontakt@michal-brzozowski.pl

Zadzwoń teraz! 605 425 932

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez BR PRO - Michał Brzozowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest BR PRO - Michał Brzozowski z siedzibą przy ul. Oświęcimskiej 11a/4; 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: osobowe@michal-brzozowski.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.