Darmowa wycena SEO

Wyślij do mnie zapytanie związane z pozycjonowaniem Twojej strony internetowej, a ja przygotuję dla Ciebie darmową wycenę pozycjonowania. Poniżej przedstawiam, co dokładnie znajduje się w wycenie i czego możesz się po niej spodziewać.

Zakres darmowej wyceny

Zobacz, co dla Ciebie przygotuję w swojej ofercie.
 • Analiza widoczności

  Na początku badam widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google. Inne działania podejmę dla strony internetowej, która dopiero startuje i jest niewidoczna, a inne w przypadku kiedy ma ona już swoją historię i określoną widoczność.

 • Analiza błędów na stronie

  Dzięki odpowiednim narzędziom i mojej interpretacji, jestem w stanie w dość szybki sposób, wskazać najistotniejsze błędy pod kątem optymalizacji SEO konkretnego serwisu internetowego. Pomaga mi to określić zakres ewentualnych prac na stronie.

 • Słowa kluczowe

  Badam najważniejsze słowa kluczowe i oceniam ich konkurencyjność. Mimo, iż pełen research fraz do pozycjonowania wykonuje dopiero po nawiązaniu współpracy to już na tym etapie badam konkurencyjność słów kluczowych, co jest bardzo istotne w dokonywaniu wyceny.

 • Działania pozycjonujące

  Bardzo zależy mi na tym, aby w przygotowanej ofercie zamieścić najważniejsze informacje na temat moich działań, dlatego przygotowuję i opisuję wszystko bardzo szczegółowo: zakres, ilość oraz plan działań.

 • Określenie budżetu

  Wszystkie wcześniejsze elementy, pozwalają mi ustalić proponowany budżet na działania SEO dla konkretnej strony internetowej w taki sposób, aby pozycjonowanie było opłacalne i przynosiło realne efekty.

Kompleksowa oferta SEO

Ofertę, którą ode mnie otrzymasz będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej strony internetowej. Nie wysyłam ofert typu “kopiuj => wklej”. Przygotowanie oferty na pozycjonowanie traktuję bardzo poważnie, ponieważ jest to dla mnie wstęp i przygotowanie do naszej ewentualnej współpracy w zakresie pozycjonowania Twojego serwisu.

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną. Napisz, zadzwoń lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Przygotuję dla Ciebie efektywną strategię SEO, dzięki której Twoja firma zaistnieje w wyszukiwarce Google. Zapraszam!

E-mail kontakt@michal-brzozowski.pl

Zadzwoń teraz! 605 425 932

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez BR PRO - Michał Brzozowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest BR PRO - Michał Brzozowski z siedzibą przy ul. Oświęcimskiej 11a/4; 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: osobowe@michal-brzozowski.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.