Pozostała oferta

Pozycjonowanie to nie jedyna dziedzina e-marketingu, w której się specjalizuję. Zajmuję się także tworzeniem od podstaw nowoczesnych stron internetowych, przeprowadzaniem efektywnych kampanii Google AdWords oraz promowaniem Twojej firmy na Facebooku. Dowiedz się, na czym to konkretnie polega!

Marketing internetowy w jednym miejscu

Zapoznaj się z moimi usługami polegającymi na promowaniu marki w Sieci i zdecyduj, która będzie najlepsza dla Ciebie.

Tworzenie stron WWW

W dzisiejszych czasach posiadanie własnej strony internetowej jest koniecznością, a także istotnym czynnikiem zwiększającym popularność marki/firmy. Przy jej udziale możliwe jest dotarcie do szerszej grupy odbiorców, co bez wątpienia przekłada się na zyski ze sprzedaży.

Kampanie Google AdWords

Zdobyta wiedza oraz umiejętności sprawiły, że doskonale wiem, jak przeprowadzić dobrze zoptymalizowaną kampanię AdWords, która zapewni firmie skuteczną promocję w sieci. Wzrost liczby nowych klientów oraz większa sprzedaż towarów lub usług to podstawowe atuty tej formy reklamy.

Facebook Marketing&Ads

Media społecznościowe cieszą się ogromną popularnością. Służą nie tylko celom rozrywkowym, ale i biznesowym. Pozwalają dotrzeć do większej grupy odbiorców, aktywnie prezentując im oferowany asortyment towarów lub usług, generując tym samym większy ruch na stronie.

Napisz do mnie

To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać. Dobiorę indywidualne rozwiązania marketingowe dla Twojej firmy, które pomogą jej zaistnieć w Internecie. Spróbuj!

E-mail kontakt@michal-brzozowski.pl

Zadzwoń teraz! 605 425 932