Case study

Pozycjonowanie lokalne: roletypremium.pl

Informacje ogólne

 • Firma: Rolety Premium
 • Charakterystyka: Firma zajmujący się montażem rolet, plis i moskitier na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości
 • Domena: roletypremium.pl (rejestracja: 2017 rok)
 • Początek współpracy: Grudzień 2018

Opis problemu

Główny problem: brak widoczności strony w wyszukiwarce Google. Mimo tego, iż strona posiadała określoną liczbę słów kluczowych w TOP50 to jej widoczność fraz w TOP3 i TOP10 była na bardzo niskiem poziomie.

W momencie nawiązywania naszej współpracy domena roletypremium.pl funkcjonowała w Internecie od kilkunastu miesięcy. Sama strona miała mnóstwo błędów w zakresie optymalizacji SEO. Domena była stosunkowo młoda i mimo wcześniejszych działań związanych z linkbuildingiem miała bardzo słabe parametry.

Zakres wykonanych działań

Do zakresu moich obowiązków należało przygotowanie i wdrożenie kompleksowej strategii SEO.

Lista wykonanych działań:

 • Research słów kluczowych
 • Audyt SEO
 • Optymalizacja treści
 • Optymalizacja SEO
 • Optymalizacja data-driven SEO
 • Zaplanowanie i wdrożenie strategii contentowej
 • Zaplanowanie i wdrożenie strategii linkbuildingu

Efekty

Podsumowanie

Efekty pozycjonowania są bardzo wyraźne. Na wykresach Senuto.com zaznaczyłem początek rozpoczęcia współpracy, aby dokładnie zobrazować jak wyszukiwarka Google reagowała na podjęte przeze mnie działania SEO i linkbuildingu. Obecnie strona notuje regularne i stałe wzrosty widoczności dla fraz w TOP3, TOP10 i TOP50.

Efekty naszej współpracy są również bardzo wyraźne na wykresach w Google Search Console oraz Google Analytics, ale ich z wiadomych względów udostępnić nie mogę.

Biorąc pod uwagę fakt, iż domena była stosunkowo świeża, a konkurencja ogromna (firm podobnych do firmy mojego klienta jest w Warszawie i okolicach przynajmniej kilkadziesiąt + dodatkowo działają one w zakresie pozycjonowania od długich lat) to uważam, osiągnięte wyniki za bardzo dobre.

Pozostałe case study

Darmowa wycena

Skontaktuj się ze mną. Napisz, zadzwoń lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Przygotuję dla Ciebie efektywną strategię SEO, dzięki której Twoja firma zaistnieje w wyszukiwarce Google. Zapraszam!

E-mail kontakt@michal-brzozowski.pl

Zadzwoń teraz! 605 425 932

*Wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w formularzu przez BR PRO - Michał Brzozowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji o charakterze marketingowym drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

*Administratorem Państwa danych osobowych jest BR PRO - Michał Brzozowski z siedzibą przy ul. Oświęcimskiej 11a/4; 41-902 Bytom. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: osobowe@michal-brzozowski.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.