Strony WWW

Profesjonalna strona internetowa Twojej firmy to w dzisiejszych czasach konieczność, a nie przywilej. Konieczność, jeżeli chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców, a tym samym – zwiększyć sprzedaż. Zajmuję się tworzeniem stron www w Bytomiu, Chorzowie, Gliwicach, jak i na całym Śląsku – serdecznie zapraszam do współpracy!

Musisz ją mieć!

Aby firma mogła osiągnąć sukces, musi zaistnieć w Internecie. Posiadanie strony internetowej jest we współczesnych kampaniach marketingowych obowiązkowym kanałem, za pomocą którego można dotrzeć do potencjalnych klientów. Wielu kupujących wybiera właśnie Internet do poszukiwania niezbędnych informacji na temat lokalnych firm czy świadczonych przez nich usług, ponieważ to skarbnica wiedzy na ich temat – wystarczy przejrzeć fora lub inne serwisy z opiniami.

Wizytówka firmy

Posiadanie strony www to dla firmy przede wszystkim wizytówka, która w szybki sposób informuje klientów o towarach lub usługach. Z tego względu jest pewną inwestycją przynoszącą wymierne korzyści – nowych odbiorców i zwiększenie sprzedaży.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę internetową?

W sposób szczegółowy przedstawiasz klientom swoją ofertę oraz przybliżasz fakty z działalności firmy

Bez względu na porę dnia klient może wyszukać potrzebne dla siebie informacje

Strona www jest formą reklamy o globalnym zasięgu, za pomocą której docierasz do wielu klientów

Po pierwsze ogniwo w kontakcie z odbiorcą, które może zaowocować realnym zyskiem

Oferta

Zajmuję się projektowaniem rozmaitych stron – od witryn firmowych, sklepy internetowe po blogi czy portale internetowe.

Wizytówki, strony firmowe

W dzisiejszych czasach wizytówka jest czymś więcej niż tylko kawałkiem papierka z ofertą oraz danymi osobowymi firmy. To część kreacji wizerunku, dlatego estetyka i czytelność są jej elementami nadrzędnymi. Projektuję wizytówki oraz strony firmowe wyglądem nawiązujące do profilu Twojej działalności, zachowując spójność pomiędzy treścią, a grafiką.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to doskonały sposób na wsparcie sklepu stacjonarnego lub utworzenie odrębnej działalności. Zorientowane na użyteczność, łatwość poruszania się oraz estetyczny design – takie są projekty sklepów internetowych mojego autorstwa. A te cechy punktują u Twoich odbiorców!

Blogi

Już od wielu lat blogi cieszą się niesłabnącą popularnością u osób w każdym wieku. Jest to narzędzie służące swobodnemu wyrażaniu poglądów, opinii czy porad. Jednak blog to także skuteczny instrument promocji firmy oraz komunikacji marketingowej. Chcesz stać się ekspertem w oczach swoich odbiorców? Postaw na firmowego bloga!

Portale internetowe

Od dziś pragnienie posiadania własnego portalu internetowego przestaje być tylko marzeniem! Możesz poczuć się jak dziennikarz dzięki mojej usłudze projektowania serwisów www (horyzontalnych lub tematycznych). Pamiętaj, że to również świetny sposób na własną działalność zarobkową, a nie tylko rozwijanie własnej pasji.

Idealna strona internetowa, czyli jaka?

Staram się, aby strony, które tworzę były idealne. Muszą spełniać szereg warunków. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

Użyteczność

Użyteczność strony internetowej przejawia się nieskomplikowaną nawigacją, która w szybki i prosty sposób będzie w stanie ukierunkować potencjalnego klienta na informacje dla niego najistotniejsze. Równie ważna jest technika przedstawiania tych treści – musi być napisana językiem prostym i zrozumiałym. Dbam o oba te aspekty.

Funkcjonalność

Pojęciem, które idzie w parze z użytecznością strony internetowej jest jej funkcjonalność. Jak mawiał Steve Krug, o funkcjonalności możemy mówić wtedy, gdy osoba nie posiadająca wysokich kwalifikacji jest w stanie obsłużyć daną rzecz w sposób zamierzony przez twórcę. Moje strony idealnie wpisują się w ten cytat.

Estetyczny wygląd

Na estetyczny wygląd strony wpływ ma kompozycja wizualna całości. Informacje na moich stronach www są uporządkowane według logicznych podziałów, co ułatwia Twoim odbiorcom ich właściwe odczytanie.

Atrakcyjność

Dobra strona internetowa to również taka, która charakteryzuje się atrakcyjnością zawartych treści oraz sposobu ich przekazu. Większość Internautów należy do wzrokowców, dlatego odpowiedni dobór kolorów czy elementów graficznych ułatwia zrozumienie informacji oraz ma wpływ na odczucia związane z ich odbiorem. Mam to na uwadze!

Łatwość w obsłudze

Strona internetowa musi być praktyczna, użyteczna, atrakcyjna dla oczu, ale również łatwa w obsłudze. Jeśli coś jest trudne w użytkowaniu, to zapewne rzadko z tego korzystasz – tak samo myślą Twoi klienci. Moje strony www są proste w obsłudze jak rzeczy codziennego użytku.

Responsywność

Ostatni czynnik warunkujący idealną stronę internetową to responsywność. Strona utworzona w oparciu o technologię RWD będzie doskonale wyświetlać się zarówno na laptopie, tablecie, smartfonie czy innym urządzeniu mobilnym. W każdym przypadku klient będzie mógł poruszać się równie intuicyjnie, jak w przypadku monitora komputera.

Dlaczego ja?

Nie kieruj się tylko swoimi przeczuciami – postaw na fakty. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć mi stworzenie strony www od początku do końca!

100% zadowolenia

Tworzone przeze mnie strony internetowe charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. W efekcie każdy, kto zechce powierzyć mi zaprojektowanie swojej witryny firmowej, otrzyma w pełni wartościową, spełniającą wszystkie wymagania użytkowników stronę www. Dzięki temu moja oferta jest wyjątkowa i skrojona na miarę. Poza tym moim priorytetem jest finalne zadowolenie klienta, które przekłada się na satysfakcję z mojej pracy.

Łatwa obsługa + pomoc

W swojej działalności wykorzystuję oprogramowanie w oparciu o system zarządzania treścią – (CMS – Content Management System) – Joomla! oraz WordPress. Ich największą zaletą jest szybka i łatwa obsługa stron www (nie musisz znać nawet informatyki), więc w każdej chwili możesz sam administrować swoją witryną. Ale to nie wszystko! Uzupełnieniem mojej oferty w tym zakresie jest administracja witryn oraz realizacja instrukcji obsługi do zarządzania stronami.

Warto przypomnieć, że swoje usługi związane z tworzeniem stron internetowych świadczę nie tylko w Bytomiu, Chorzowie oraz Gliwicach, ale również na terenie całego Śląska.

Masz pytanie odnośnie tworzenia stron?

Skontaktuj się ze mną już teraz!